דוד ד'אור

קול מהשמיים

הופעות

No items found.
לכל ההופעות

חדשות

לוויתו של שמעון פרס

30 לספטמבר 2016
שמעון פרס, הנשיא התשיעי של ישראל, כתב בצוואתו כי הוא מבקש שדוד ד'אור ישיר בהלוויתו את תפילת אבינו מלכנו. דוד הופיע בפני כ-5,000 אישים שנכחו בהלוויה ובהם כ-90 משלחות מ-70 מדינות. בין המנהיגים הבולטים היו נשיא ארצות הברית ברק אובמה, נשיא צרפת פרנסואה הולנד, נשיא גרמניה יואכים גאוק, מלך ספרד פליפה השישי ויורש העצר הבריטי הנסיך צ'ארלס. בנוסף השתתפו בלוויה נשיא ארצות הברית לשעבר ביל קלינטון, שר החוץ המצרי סאמח שוכרי ויושב ראש הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס.

הנשיא ראובן ריבלין

2 לנובמבר 2016
דוד ד'אור הוזמן לשיר בבית הנשיא בטקס הרשמי לקבלת הפנים של דויד ג'ונסון, מושל קנדה.

דוד ד'אור ומירי מסיקה

19 לאוקטובר 2016
מופע משותף של דוד ד'אור עם מירי מסיקה "לעולם כולו" המשלב קלאסיקות מערבית וערבית אותנטית. מופע הבכורה נערך בפסטיבל היין בראשון לציון וזכה להצלחה גדולה.
הצג את כל החדשות

דיסקוגרפיה

לדיסקוגרפיה המלאה

אודות דוד ד'אור

קול מהשמיים

דוד ד'אור בורך בקול נדיר עם מנעד קולי של 4 אוקטבות ,הינו זמר ויוצר ייחודי בנוף הישראלי, בעל חמש עשרה אלבומי זהב ופלטינה, שמצליח לשלב במוסיקה שלו אלמנטיים קלאסיים, פופ ומוסיקת עולם אתנית בהרמוניה נפלאה ובהצלחה מרובה בין שיריו האהובים של דוד ד'אור "קול מהשמיים", "תשמור על העולם ילד" ,"אני עף", "כל הכוכבים", "זמן אהבה", "נוסע צפונה", "הלב יודע" , "להאמין" , "יד ענוגה" , "העולם שאני מצייר" , "מקום לאהבה" "בים הגדול" מחרוזות שירי תפילה ועוד.

2016 – דוד ד'אור מופיע בקיסריה במופע סליחות מצליח , שמיימי ומחבר , דוד ד'אור משיק תערוכת ציורים
בארץ ומוזמן לתערוכות בעולם .

2015 -  דוד ד'אור מוציא את אלבומו שירת רבים 3 פרוייקט מצליח מאוד של דוד בארץ ובעולם "תהילים" – מזמור לדוד באלבום זה דוד הלחין פרקי תהילים האלבום זכה לביקורות והצלחה גדולה בארץ ובתפוצות והגיע למעמד פלטינה.

עוד אודות דוד ד'אור

צור קשר

אנא מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(